Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: created
mr: तयार झाले

en: all
mr: सर्व

en: edit
mr: संपादन

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Active
mr: सक्रिय
