Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: all
my: အားလုံး

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
