Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: List
pt: Lista

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Support
pt: Suporte

en: updated
pt: atualizado

en: created
pt: criado

en: all
pt: todos

en: edit
pt: editar

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Priorities
pt: Prioridades

en: States
pt: Estados

en: Create
pt: Criar

en: Active
pt: Ativo

en: Channel
pt: Canal

en: Operation
pt: Operação

en: Notifications
pt: Notificações
