Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Support
ru: Поддержка

en: updated
ru: обновлено

en: created
ru: создано

en: all
ru: все

en: edit
ru: изменить

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Priorities
ru: Приоритеты

en: States
ru: Состояния

en: Create
ru: Создать

en: Active
ru: Активно

en: Channel
ru: Канал

en: Operation
ru: Действие

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Clients
ru: Клиенты

en: not assigned
ru: не назначено
