Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: updated
sk: aktualizované

en: all
sk: všetko

en: edit
sk: upraviť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Operation
sk: Operácia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: not assigned
sk: nepridelené
