Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: updated
sv: uppdaterad

en: created
sv: skapad

en: all
sv: alla

en: edit
sv: redigera

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: States
sv: Lägen

en: Create
sv: Skapa

en: Active
sv: Aktiv

en: Channel
sv: Kanal

en: Operation
sv: Funktion

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Clients
sv: Klienter

en: not assigned
sv: inte tilldelad
