Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Support
ta: ஆதரவு

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: all
ta: அனைத்து

en: edit
ta: மாற்று

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Operation
ta: செயல்
