Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: all
th: ทั้งหมด

en: edit
th: แก้ไข

en: False
th: เท็จ

en: Create
th: สร้าง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
