Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Support
tr: Destek

en: updated
tr: güncellendi

en: created
tr: oluşturulma

en: all
tr: hepsi

en: edit
tr: düzenle

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: States
tr: Durumlar

en: Create
tr: Oluştur

en: Active
tr: Etkin

en: Channel
tr: Kanal

en: Operation
tr: İşlem

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Clients
tr: İstemciler
