Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Support
uk: Підтримка

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створений

en: all
uk: все

en: edit
uk: редагувати

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Priorities
uk: Пріоритети

en: States
uk: Стани

en: Create
uk: Створити

en: Active
uk: Активно

en: Channel
uk: Канал

en: Operation
uk: Дія

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Bot
uk: Бот

en: Clients
uk: Клієнти

en: not assigned
uk: не призначене
