Support Dashboard (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Priority
it: Priorità

en: Updated
it: Aggiornato

en: Assigned to
it: Assegnato a

en: State
it: Stato

en: 1 new | @count new
it[0]: 1 nuovo
it[1]: @count nuovi
