Support Dashboard (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Priority
ja: 優先度

en: Support
ja: サポート

en: Updated
ja: 更新

en: Id
ja: ID

en: State
ja: 状態

en: 1 new | @count new
ja[0]: 新規 1
ja[1]: 新規 @count

en: Client
ja: クライアント
