Support Dashboard (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Priority
pl: Priorytet

en: Support
pl: Wsparcie

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: State
pl: Stan

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: Client
pl: Klient
