Support Dashboard (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Priority
ru: Приоритет

en: Support
ru: Поддержка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Updates
ru: Обновления

en: Assigned to
ru: Назначен

en: Reported by
ru: Сообщил пользователь

en: State
ru: Состояние

en: 1 new | @count new
ru[0]: 1 новый
ru[1]: @count новых
ru[2]: @count[2] новых

en: Client
ru: Клиент

en: Ticket
ru: Запрос

en: Post new support ticket
ru: Создать новый запрос на поддержку

en: No tickets available.
ru: Нет доступных запросов.
