Support Dashboard (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Priority
ca: Prioritat

en: Support
ca: Suport

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Reported by
ca: Informat per

en: State
ca: Estat

en: 1 new | @count new
ca[0]: 1 nou
ca[1]: @count nous

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Post new support ticket
ca: Publica un nou tiquet de suport
