Support Dashboard (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Priority
es: Prioridad

en: Support
es: Soporte

en: Updated
es: Actualizado

en: Updates
es: Actualizaciones

en: Assigned to
es: Asignado a

en: Reported by
es: Reportado por

en: State
es: Estado

en: 1 new | @count new
es[0]: 1 nuevo
es[1]: @count nuevos

en: Client
es: Cliente
