Support Dashboard (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Priority
et: Tähtsus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Updates
et: Uuendused

en: Assigned to
et: Määratud

en: Id
et: ID

en: State
et: Olek

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: Client
et: Klient
