Support Dashboard (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Priority
fr: Priorité

en: Support
fr: Assistance technique

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Updates
fr: Mises à jour

en: Assigned to
fr: Assigné à

en: Reported by
fr: Rapporté par

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: State
fr: État

en: 1 new | @count new
fr[0]: 1 nouveau
fr[1]: @count nouveaux
