Support Dashboard (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Support
hi: समर्थन

en: Updated
hi: अद्यतित

en: State
hi: अवस्था

en: 1 new | @count new
hi[0]: १ नया
hi[1]: @count नया
