Support Dashboard (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Priority
hu: Fontosság

en: Support
hu: Támogatás

en: Updated
hu: Frissítve

en: Updates
hu: Frissítések

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Reported by
hu: Jelentette

en: Id
hu: Azonosító

en: State
hu: Állapot

en: 1 new | @count new
hu[0]: 1 új
hu[1]: @count új

en: Client
hu: Ügyfél

en: Ticket
hu: Jegy

en: Post new support ticket
hu: Új támogatási jegy beküldése

en: No tickets available.
hu: Nincs elérhető jegy.
