Support Dashboard (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Priority
id: Prioritas

en: Updated
id: Diperbaharui

en: State
id: Status

en: 1 new | @count new
id[0]: 1 baru
id[1]: @count baru

en: Client
id: Klien
