Support Dashboard (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: State
lt: Etapas

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų
