Support Dashboard (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Priority
sk: Priorita

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Reported by
sk: Podané

en: State
sk: Stav

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: Post new support ticket
sk: Vložiť nový tiket podpory
