Support Dashboard (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Priority
tr: Öncelik

en: Support
tr: Destek

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Assigned to
tr: Atandığı kişi

en: State
tr: Durum

en: 1 new | @count new
tr[0]: 1 yeni
tr[1]: @count yeni
