Support Dashboard (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Support
uk: Підтримка

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updates
uk: Оновлення

en: Assigned to
uk: Призначено

en: Reported by
uk: Повідомлене:

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: State
uk: Стан

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: Client
uk: Клієнт

en: Ticket
uk: Квиток

en: No tickets available.
uk: Немає доступних запитів.
