Support Dashboard (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Priority
bg: Приоритет

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Updated
bg: Обновено

en: Updates
bg: Промени

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Reported by
bg: Създадена от

en: Id
bg: Номер

en: State
bg: Статус

en: 1 new | @count new
bg[0]: 1 ново
bg[1]: @count нови

en: Client
bg: Клиент

en: Ticket
bg: Заявка
