Support Dashboard (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count
