Support Dashboard (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Priority
da: Prioritet

en: Updated
da: Opdateret

en: Updates
da: Opdateringer

en: Assigned to
da: Tildelt

en: Reported by
da: Indsendt af

en: State
da: Status

en: 1 new | @count new
da[0]: 1 ny
da[1]: @count nye

en: Client
da: Klient

en: Post new support ticket
da: Send ny support-ticket
