Support Dashboard (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Priority
he: עדיפות

en: Updated
he: עודכן

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: State
he: מצב

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: Client
he: לקוח
