Support Dashboard (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Priority
hr: Prioritet

en: Support
hr: Podrška

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Reported by
hr: Prijavio

en: State
hr: Država

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: Ticket
hr: Karta
