Support Dashboard (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Priority
is: Forgangur

en: Updated
is: Uppfært

en: Updates
is: Uppfærslur

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: Reported by
is: Tilkynnt af

en: State
is: Fylki

en: 1 new | @count new
is[0]: 1 nýr
is[1]: @count nýir
