Support Dashboard (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Updates
kn: ಅಪ್‍ಡೇಟ್‍ಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ
