Support Dashboard (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: State
lv: Stāvoklis

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: Client
lv: Klients
