Support Dashboard (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Priority
de: Priorität

en: Support
de: Unterstützung

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Updates
de: Aktualisierungen

en: Assigned to
de: Zugewiesen

en: Reported by
de: Berichtet von

en: Id
de: ID

en: State
de: Status

en: 1 new | @count new
de[0]: 1 neu
de[1]: @count neu
