Support Dashboard (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: State
el: Κατάσταση

en: 1 new | @count new
el[0]: 1 νέο
el[1]: @count νέα
