Support Dashboard (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Priority
fa: اولویت

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Updates
fa: به‌روزرسانی‌ها

en: Assigned to
fa: منسوب به

en: Reported by
fa: گزارش شده توسط

en: Id
fa: شناسه

en: State
fa: وضعیت

en: 1 new | @count new
fa[0]: 1 جدید
fa[1]: @count جدید

en: Client
fa: مشتری

en: Ticket
fa: تیکت

en: Post new support ticket
fa: ارسال درخواست پشتیبانی جدید

en: No tickets available.
fa: هیچ درخواستی موجود نیست.
