Support Dashboard (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Updates
fi: Päivitykset

en: Assigned to
fi: Vastuuhenkilö

en: Reported by
fi: Lisännyt

en: Id
fi: Tunniste

en: State
fi: Tila

en: 1 new | @count new
fi[0]: 1 uusi
fi[1]: @count uutta

en: Client
fi: Asiakas

en: Ticket
fi: Tiketti

en: Post new support ticket
fi: Lisää uusi tiketti

en: No tickets available.
fi: Ei yhtään tikettiä.

en: Access Support Dashboard
fi: Pääsy tikettien yhteenvetosivulle

en: Grant access to support dashboard.
fi: Pääsy tikettijärjestelmän yhteenvetosivulle.

en: Support Dashboard
fi: Kaikkien asiakkaiden tiketit

en: An all client dashboard for the <a href="http://drupal.org/project/support" title="Support Module" target="_blank">Support Module</a>.
fi: Kaikkien asiakkaiden tikettien yhteenveto <a href="http://drupal.org/project/support" title="Support moduuli" target="_blank">Support moduuli</a>.
