Support Dashboard (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Reported by
nl: Gemeld door

en: Id
nl: ID

en: State
nl: Status

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: Client
nl: Afnemer

en: Post new support ticket
nl: Een nieuw ticket aanmaken
