Support Dashboard (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: Support
pt: Suporte

en: Updated
pt: Atualizado

en: Updates
pt: Atualizações

en: Assigned to
pt: Atribuído a

en: Reported by
pt: Reportado por

en: State
pt: Estado

en: 1 new | @count new
pt[0]: 1 nova
pt[1]: @count novas
