Support Dashboard (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Priority
ro: Prioritate

en: Support
ro: Suport

en: Updated
ro: Actualizat

en: Updates
ro: Actualizări

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: Reported by
ro: Raportat de

en: State
ro: Status

en: 1 new | @count new
ro[0]: 1 nou
ro[1]: @count noi
ro[2]: @count noi
