Support Dashboard (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Priority
sv: Prioritet

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Updates
sv: Uppdateringar

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Reported by
sv: Rapporterad av

en: State
sv: Läge

en: 1 new | @count new
sv[0]: 1 nytt
sv[1]: @count nya

en: Client
sv: Klient

en: Ticket
sv: Ärende

en: Post new support ticket
sv: Skapa ny ärendehantering

en: No tickets available.
sv: Inga ärenden tillgängliga.
