Support Mail (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Send email
hu: Email küldése

en: Message
hu: Üzenet

en: Recipient
hu: Címzett

en: Enter a valid email address.
hu: Érvényes email címet kell megadni.

en: The subject of the email.
hu: Az email tárgya.

en: Enter the subject of the email.
hu: Az email tárgyának megadása.

en: The email has been sent.
hu: Az email el lett küldve.

en: Use mail sender form
hu: Email küldő űrlap használata

en: Makes it possible to access the mail sender form.
hu: Lehetővé teszi az email küldő űrlap elérését.

en: The recipient address of the email.
hu: Az email címzettjének címe.

en: The body of the email.
hu: Az üzenet törzse.

en: Enter the body of the email.
hu: Az üzenet törzsének megadása.

en: Sends an email from the site.
hu: Küld egy emailt a webhelyről.
