Support Mail (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Message
sk: Správa

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Enter the subject of the email.
sk: Zadajte predmet e-mailu.
