Support Mail (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Message
eu: Mezua

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: About
eu: (r)i buruz
