Support Mail (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Message
it: Messaggio

en: Recipient
it: Destinatario

en: About
it: Informazioni
