Support Mail (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Message
ca: Missatge

en: Recipient
ca: Destinatari

en: About
ca: Detalls
