Support Mail (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Message
fi: Viesti

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: About
fi: Tietoja
