Support Mail (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Message
he: הודעה

en: Recipient
he: נמען

en: About
he: אודות
