Support Mail (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Message
is: Skilaboð

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: About
is: Um
