Support Mail (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Message
lv: Ziņojums

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: About
lv: Par
